O nás

SKYNET WORLDWIDE EXPRESS je distribučná a logistická sieť poskytujúca služby vo viac ako 200 krajinách sveta. Špecializujeme sa na leteckú expresnú kuriérsku a cargo prepravu všetkých druhov zásielok systémom door-to-door.

Činnosť sme zahájili v roku 1972 prepravou medzi mestami New York a Londýn. Flexibilitou a zákaznícky orientovaným prístupom k riešeniu potrieb vo všetkých svetových regiónoch sme sa vypracovali na jedno z popredných miest poskytovateľov expresných služieb.

Globálne vedenie spoločnosti sídli v Amsterdame. Pripravili sme pre vás služby siete viac než 1100 strategicky umiestnených kancelárií po celom svete s hlavnými distribučnými centrami v Dubaji, Johanesburgu, Londýne, Miami, Singapúre a Sydney, aby zaistili správnu starostlivosť o včasné doručenie vašich dokumentov alebo tovaru.

Sme pripravení poskytnúť vám personifikované expresné služby v oblasti prepravy dokumentov a tovarových zásielok podľa vašich potrieb. Priebežne pracujeme na zavádzaní inovatívnych štandardov reagujúcich na posledné trendy zákaznícky orientovaných služieb. Globálny komunikačný systém SkyWare prepája on-line všetky servisné miesta na svete a umožní vám získať informácie o zásielkach.

Ak hľadáte poskytovateľa flexibilných, spoľahlivých a cenovo výhodných expresných služieb, ste na správnom mieste. Vaše úlohy s radosťou vyriešime za vás.